Tablet Menü
Bizi Arayın : +90 (850) 885 0269

Last Point – Hala’m, Bursa

Bursa’da Bir İlk: Last Point – Hala’m Restoran Menülerini iPad’lere taşıdı

 

last point menü

Bursa’nın yeni gözdesi Last Point, Bursa’lı misafirlerine hizmet vermeye iPad restoran menüleri ile başladı. Geçtiğimiz günlerde kapılarını açan mekan Bursa’da şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Last point iPad menülerdeki “Geri Bildirim” özelliği sayesinde misafirlerinin geri bildirimlerini anında görüntüleyebilecek. Misafirleri çeşitli kriterlerde puan vererek aldıkları hizmeti değerlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda düşüncelerini doğrudan mekan işletmecisine yazabilecekler. Böylece iPad menüler yalnızca sipariş öncesi karar verme sürecine faydalı olmakla kalmıyor, ayrıca müşteri memnuniyeti üzerinde de olumlu etki yaratıyor.

Lezzet düşkünlerine çok çeşitli bir dünya menüsü sunan Last point, çok sayıda iddialı ürünü misafirlerine açıklamaları ve fotoğrafları ile sunabilmek için, FineDine Tablet Menüler’i tercih etti. Her ürünün görselleri, kalori bilgisi, servis süresi gibi detayları misafirlerine sunabilmelerini sağlayan yeni nesil menüler, aynı zamanda ürünlerin sosyal medyada paylaşılmasına da olanak veriyor.

bursa tablet menu

 

Geçtiğimiz hafta kapılarını açan olan mekan, Bursa’da mekan, eğlence ve lezzet üçlüsüne son noktayı koymaya hazırlanıyor. Restoran, bar & pub ve gece kulübü hem aynı çatı altında hem de birbirinden ayrı hizmet veriyor. Last Point, Bursa gece hayatında bilinen ismiyle Hala’m, gün boyu dünya mutfaklarının güzel örneklerini sunmanın ardından, sahnelerini canlı müziğe açıyor. Canlı performanslarla birlikte barındaki çeşitli koleksiyonu ve kokteyllerini göz önüne çıkarıyor.

Menüsünde kahvaltılar, sandviç ve burgerler, pizzalar, salatalar, makarna ve risottolar ve onlarca çeşit tabağın yanı sıra, alkollü kahveler, frozenlar, kokteyller ve şarap çeşitleri sunuyor.

last point ipad menu

Last Point iPad menüleri ile basın mensuplarının da beğenisi kazanmayı başardı.

Açılış öncesinde Bursa’nın değerli basın mensuplarına verilen iftar davetinde, ödüllü milli aşçı Recep Şen’in özel olarak hazırladığı menü ile büyük beğeni topladı…

Osmanlı mutfağını günümüze yorumlayan chef, badem çorbasından kabak tatlısına eşsiz lezzetleri basın mensupları için bir araya getirdi.

Mekan açılmadan birkaç gün önce Last Point & Halam’ın patronlarından Levent Ergezer, basın mensuplarını mekanda ağırladı ve görüşlerini aldı.

halam menü

 

 

Olay Gazetesi’nden Ünal Özbay:

Last Point & Halam’da en hoşuma giden detay ise restoranın menüsü oldu. Levent Bey, bu uygulamayı hayata sokmuş ve iPad’lere menülerini yükletmiş.

 

Look Magazin’den Aylin Yapıcı:

Bursa’da bir ilk! Last Point menüsü ile çok başarılı.

last point bursa menu

 

İLETİŞİM

 Telefon: +90 (850) 885 0269
web: www.finedinemenu.com
E-posta: info@finedinemenu.com

Hemen Başvurun!

Son Haberler