50% discount on all FineDine solutions! Use promo code:FDNEWYEAR2021
finedine-logo
finedine-logo

Solutions

Use Cases

Extras

The Latest Blog Posts

The Top 5 Benefits of Ghost Kitchens for Restaurateurs

Inside Restaurant’s Digitalization: Q&A with Nusret

7 Reasons Why You Should Switch to Digital Menus

How to Increase Revenues with Menu Engineering?

Top 5 Ways Of Delivering Value With Digital Menus

Case Studies

Inside Restaurant’s Digitalization: Q&A with Nusret

Language

Aydınlatma Metni

Rıza Metni

FINEDINE DİJİTAL MENÜ PROJESİ

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

FineDine ürünü sahibi Bambulabs Yazılım A.Ş. (“FineDine”) ile Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“METRO”) arasında uygulamaya konulan Dijital Menü Projesi kapsamında Metro Alışveriş Kartı sahibi işletmeler FineDine Dijital menü uygulamasına daha uygun fiyatlarla sahip olabilecek ve FineDine Dijital Menü ile işletme müşterileriniz dijital olarak menülerinize ulaşabilecek ve böylece fiziken menüye dokunmadan kendi telefonları üzerinden siparişlerini verebileceklerdir. Ayrıca, dijital menü ile müşterileriniz kasaya gitmeden ödemelerini direkt FineDine sistemi üzerinden kredi kartları ile yapabileceklerdir.

Metro ile FineDine (Bambulabs Yazılım A.Ş., https://www.finedinemenu.com) arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Metro Kart sahibi olan işletme adına FineDine ürünlerinden faydalanmak istediğinizde, işletme sahibi/yetkilisi veya çalışanı olarak tarafınıza ait bazı veriler işlenecektir. İşletmenizin bir tüzel kişiye değil de gerçek kişiye ait olması durumunda Metro Kart numaranız, adresiniz, işletme adınız, adresiniz, TC kimlik numaranız, vergi daireniz aynı zamanda kişisel veriniz olarak işlenecektir. Her durumunda işletme sahibi, yetkilisi ve/veya çalışanı olarak ad-soyad, email adresiniz de işlenen kişisel verilerinizdir. Verileniz tarafınızca açıklanmak suretiyle otomatik olmayan yöntemlerle toplanmaktadır.

Verileriniz FineDine ürünlerini satın almak istemeniz durumunda, satın alma işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi, yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla açık rızanız kapsamında toplanmakta ve FineDine’a aktarılmaktadır. Verileriniz toplandıktan sonra, FineDine veri tabanına kaydedilmekte, kayıt işlemi ile birlikte FineDine’ın veri politikalarına da tabi olmaktasınız. Lütfen veri işleme amaçları, yurt dışına aktarım konularında veri sorumlusu olarak FineDine Veri politikalarını inceleyiniz.

Açık rızanıza istinaden toplanan ve FineDine’a aktarılan verileriniz METRO’nun FineDine ile yapmış olduğu ortak çalışma gereği METRO meşru menfaatleri gereği veri işlemenin zorunlu olması hukuki sebebine istinaden Metro tarafından işlenmeye ve saklanmaya devam edilecektir.

FineDine Dijital Menü Projesi kapsamında toplanan kişisel verileriniz, Metro tarafından yurt dışına aktarılmamaktadır.

Veri sorumlusu olarak METRO ’nun iletişim bilgileri şu şekildedir:


Adresi: 15 Temmuz Mah. Koçman Cad. No: 52 Güneşli/İstanbul

Web Sitesi: www.metro-tr.com

Telefon numarası: 0 (212) 478 70 00


Veri sahibi olarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Şirketimiz’in 15 Temmuz Mah. Koçman Cad. No: 52 Güneşli Bağcılar/İstanbul adresine iletebilirsiniz.

Contact Us

9440 Santa Monica Blvd. Suite 301 Beverly Hills, CA 90210

© 2021 Bambulabs Inc. All rights reserved

We use cookies to ensure you have the best experience on our site, to analyze traffic, and enhance our marketing activities. Click here to learn more.